E-ticaret ile Neler Satabilirim?

E-ticaret, birçok farklı ürünü ve hizmeti satışa sunabileceğiniz yeni bir ticaret modelidir. Ticaret teriminin başına getirilen “e” ifadesi ticareti elektronikleştirip yeni bir teknoloji faaliyeti haline getirmiştir.

E-ticaret ile Neler Satabilirim?

Eğer bir ürün veya hizmet sunuyorsanız, büyük bir oranla bunları e-ticaret yoluyla satabilirsiniz.

Örneğin, aşağıdaki gibi ürün ve hizmetler e-ticarette satılabilir:

• Fiziksel ürünler: Elektronik cihazlar, giyim ve aksesuarlar, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, mobilya, ev dekorasyonu, gıda ve içecekler gibi birçok farklı fiziksel ürün, e-ticarette satılabilir.

• Dijital ürünler: Müzik, e-kitaplar, video eğitimleri, yazılım ve uygulamalar, tasarım şablonları ve diğer dijital ürünler e-ticarette satılabilir.

• Hizmetler: Danışmanlık, web tasarımı, yazılım geliştirme, dijital pazarlama, öğretmenlik ve eğitim gibi birçok farklı hizmet de e-ticaret yoluyla satılabilir.


E-ticaret aynı zamanda, satışa sunulan ürün ve hizmetlerin satışını takip etmek ve yönetmek için de bir araçtır. Bu nedenle, birçok işletme, ürün ve hizmetlerini satmak ve satışlarını yönetmek için e-ticaret platformlarını kullanır.

Bu noktada Yemmek de satışa sunduğunuz ürünleri binlerce kişi ile buluşturabilecek bir platformdur. Genel anlamda platformlar satış yaptıktan sonra sizden komisyon alımı modeli ile çalışır. Yine çok nadir olsa da bazı platformlar sizden aylık bazı ücretler talep etmektedir.

Yemmek bu noktada uygun ve sabit komisyon oranları ile yeni bir ekosistemde satışlarını sağlayabilir. Kısa süre içerisinde aktif hale gelecek olan Export olanakları ile sadece Türkiye’de değil yurt dışında da satış imkanına ulaşabilirsiniz.

Yine kısa bir süre sonra aktif hale gelecek olan Yemmek Freelance bölümünde ise danışmanlık, web tasarımı, yazılım, eğitim gibi onlarca sektörde hizmet verebileceksiniz.

Yemmek sadece restoran ile bilinen geleneksel eticaret satıcılarına da Yemmek Dükkan bölümü ile hizmet vermektedir. Bünyesinde 100’ü aşkın marka bulunduran Yemmek Dükkan’a katılmak için başvuru sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yemmek ile satış yapmak ister misiniz?

Başvuru